Myčky kol nákladních aut

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Myčky kol nákladních aut


Myčky kol nákladních aut
Otevřít v novém okně.

Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích § 28: 
"Při znečištění dálnice, silnice nebo místní komunikace, které způsobí nebo může způsobit závady ve sjízdnosti nebo schůdnosti, musí ten, kdo znečištění způsobil, je bez průtahů odstranit a uvést tuto pozemní komunikaci do původního stavu; nestane-li se tak, je povinen uhradit vlastníkovi této pozemní komunikace náklady spojené s odstraněním znečištění a s uvedením pozemní komunikace do původního stavu. Tím nejsou dotčeny zvláštní předpisy upravující nakládání s nebezpečnými věcmi."

Toť výňatek ze zákona o pozemních komunikacích. 

Dokážete si představit, že máte stavbu, ze které každý den vyjíždějí osobní i nákladní automobily znečištěné od bláta a prachu a Vy musíte denně řešit čištění komunikací? My si to radši představovat ani nechceme. Proč si přidávat starosti s čištěním komunikace? Pronájem mycí rampy je elegantním a rozumným řešením, jak tuto situaci vyřešit. 

Tyto myčky kol nákladních aut, které nabízíme k pronájmu či prodeji, Vám pomůžou výrazně lépe a levněji udržovat čistotu komunikací na Vašich akcích. Díky těmto myčkám kol likvidujete příčinu znečištění silnic kolem staveb, čímž šetříte peníze a čas na následné čištění silnic. Naše myčky zajišťují, že náklaďáky jsou zbaveny nečistot již před vyjetím na komunikaci a jsou vhodné tam, kde kropící a zametací vozy buď nestíhají, nebo čistí okolní komunikace pouze v intervalech nebo na zavolání a tam, kde by takovýmto čištěním zanášely kanalizaci. 

Nezanedbatelným plus je v dnešní době i fakt, že tím v očích veřejnosti zlepšujete dobré jméno Vaší společnosti, nebo jí alespoň nedáváte příčinu ke stížnostem. 

Dle typu znečištění pro Vás vyrobíme nebo Vám zapůjčíme: 
- myčky dokonalejší válcové (dvou-, tří-, čtyřválcové), 
- myčky roštové o různé délce, 
- myčky pouze k položení na zem, či 
- myčky k zapuštění do země pro dlouhodobější použití na jednom místě. 

Většina z nich funguje v plně automatickém režimu s dopouštěním přes plovák. Můžeme pro Vás vyrobit i nestandardní myčku. Všechny mají uzavřený okruh vody, její automatické doplňování a některé i automatické vynášení nečistot ze sedimentační nádrže. 

Více detailů k jednotlivým myčkám (stavební příprava, potřebný prostor, přípojky vody, odběr el.energie, denní kapacita umytých aut apod.) Vám upřesníme na základě společného výběru nejvhodnějšího typu myčky pro danou akci a dle termínu využití myčky. Mycí rampy v akci si můžete prohlédnout zde:
duben 2015 (MZ)
Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
Mytí stavebních strojů a mechanizace
Mycí boxy Wash Rack jsou nezávislé, ekologické, variabilní mycí boxy pro mobilní stavební stroje, zařízení...
2xUNIC-095 ve stísněných prostorách na Masaryčce
Práce na pražském Masarykově nádraží je další ukázkou využití našich minijeřábů a umění našich jeřábníků...
Mini jeřáby na hradě Okoř
Náš jeřábník Martin se s minijeřábem UNIC-706...
Výměna skel na Parkview
V minulém týdnu jsme vyměňovali poškozená skla na unikátní kancelářské budově Parkview v Praze...
Jeřáby v DinoParku
Před několika lety jsme v DinoParku na střeše obchodního centra Harfa vedle O2 arény ve Vysočanech instalovali...

Všechny články ...