DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

"Největší mini jeřáb" UNIC 706 v kostele

Se vší pokorou a v tichosti se na svých pásech pohyboval mini jeřáb UNIC 706 v kostele Sv. Mikuláše, aby uložil bez několika kilogramů 6 tun vážící oltář o průměru skoro 2 metry, vyrobený z italského kararského mramoru.
 
Samotnému jeřábování předcházelo dokonalé prověření, že v prostoru pro pohyb a zapatkování minijeřábu, a zejména pod ním, se nenachází žádná překvapení v podobě tajných chodeb, šachet, katakomb a podobně. Poté se UNIC se svými 160cm šířky a 8 tunami vlastní váhy protáhl vstupními dveřmi kostela a po několika krocích (zapatkování) přesunul oltář na své místo. Stroj obsluhoval zkušený technik, pan Kalivoda, který s jakýmkoliv minijeřábem UNIC bez problémů usadí, s precizností sobě vlastní, jak párkilogramové sklo, tak několikatunový kamenný blok.
 
Katedrální kostel sv. Mikuláše stojí v těsném sousedství Černé věže a náměstí Přemysla Otakara II. Kostel byl původně založen jako gotický kostel již spolu s městem České Budějovice ve 13. stol.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení