DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

SLUŽBY

Minijeřáby UNIC, Maeda pick&carry, zasklívací roboti, vahadla pro zasklívání pod převisem, vakuová a manipulační technika, včetně dopravy a obsluhy, jsou Vám k dispozici. Naši jeřábníci mají mnohaleté znalosti a zkušenosti.

Pavoučí jeřáby jsou lehké a skladné, pracují na střechách, ve stísněných prostorách, v interiéru i exteriéru. Používají se pro standardní, ale i vysoce speciální zvedací práce.

Minijeřáby sázejí stromy, zavěšují skleněné fasády, zasklívají výlohy, instalují skla rovná i zakřivená, pracují na železnici i pro dopravní stavby, montují regálové zakladače, instalují městský mobiliář, výlohy, okna, HS portály, pomáhají památkářům při instalaci soch i filmařům při stavění kulis. Stavějí ocelové konstrukce, tunely, zasklívají zimní zahrady. Minijeřáby UNIC jsou multifunkční.  

V rámci našich služeb nabízíme servis a revize minijeřábů UNIC a servis a revize vakuových zvedacích zařízení různých značek

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení