DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Hydraulická ruka Effer 2255

Hydraulická ruka Effer 2255 KMB vám poskytne jedinečný výkon, který jinde v České republice ani v celé střední Evropě nenajdete. Díky technologickému řešení je možné změnit konfiguraci hydraulické ruky z 8s na 10s pro vertikální dosah téměř 35 metrů vertikálně. V maximální konfiguraci (8s+KJ2s+Jib L6s) dosahuje Effer 2255 výšky 55 metrů, což zaručuje  vynikající výkon. 

Hydraulická ruka Effer 2255 je silný nástroj, který se může uplatnit v různých oblastech. Zde jsou některé z hlavních oblastí použití:

  1. Stavebnictví: Hydraulická ruka je pro toto odvětví velmi důležitá. Effer 2255 může být využíván pro všechny formy zasklívání. Je ideální pro velkoformátové i pro instalaci standardních  skel, k zasklívání ve výškách, v atriích, v těžko přístupných oblastech,  při manipulaci s těžkými materiály, například při instalaci ocelových nosníků, zdvihu a umisťování betonových panelů, manipulaci s lešením atd.

  2. Přeprava a logistika: Hydraulická ruka je často používána v odvětví přepravy a logistiky pro nakládání a vykládání těžkých nákladů. Naše hydraulická ruka Effer 2255 je nainstalována na pětinápravovém nákladním vozidle Volvo a lze využít její dosah až 55 m při přemísťování materiálu.

  3. Zemědělství: V zemědělství se hydraulická ruka používá k manipulaci s balíky sena, vykládání zemědělského vybavení a k dalším manipulačním úkolům. Effer 2255 může být užitečný při manipulaci s těžkými baly sena nebo při nakládání do silážních strojů.

  4. Lesnictví: V lesnictví se hydraulické ruce používají k manipulaci s kmeny stromů nebo k vykládání dřeva. Effer 2255 může být využíván k řezání a manipulaci s dřevařskými výrobky.

  5. Recyklace a odpady: V odvětví recyklace a odpadů se hydraulické ruce často používají k manipulaci s odpadními materiály nebo k rozdrcení odpadů. Effer 2255 může být využíván k manipulaci s recyklovatelnými materiály nebo k manipulaci s odpadními kontejnery.

  6. Petrochemický průmysl: V petrochemickém průmyslu se hydraulická ruka používá k manipulaci s těžkým zařízením nebo k obsluze naftových vrtů. Effer 2255 může být využíván k manipulaci s těžkými potrubními částmi nebo k obsluze naftových zařízení.

Tyto oblasti představují jen několik možností, kde se naše hydraulická ruka Effer 2255 může uplatnit. Její využití je velmi široké a závisí na konkrétních potřebách a aplikacích zákazníka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz