DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Roznášecí desky a podložky

2 položek celkem
plastove roznaseci desky 42 original
Na dotaz

Plastové roznášecí desky o rozměru 2000 x 1000 x 15 mm s nosností 45 tun se primárně používají na pojezd našich minijeřábů UNIC, každopádně je možné je použít i pod jinou...

350
KMB NÁJEZDY 3
Na dotaz

Hliníkové nájezdy jsou určeny k nakládce a vykládce stavebních strojů, k překonávání terénních nerovností a zdolávání výškových rozdílů.

459

Plastové roznášecí desky a podložky pod patky stavebních strojů přinášejí několik výhod:

  1. Rozložení tlaku: Podložky pod patky pomáhají rovnoměrně rozložit váhu stavebního stroje na povrch, což snižuje riziko poškození povrchu podkladu a minimalizuje deformace terénu. Stejnou funkci mají i roznášecí desky, od roznášení tlaku je odvozen jejich název.

  2. Prevence zapadnutí: V měkkých nebo nestabilních podmínkách může stavební stroj snadno zapadnout. Podložky pod patky mohou zvětšit povrchovou plochu kontaktu se zemí, což snižuje riziko zapadnutí a zajišťuje lepší stabilitu.

  3. Ochrana povrchu: Podložky pod patky a roznášecí desky chrání citlivé povrchy, jako je dlažba,  dřevo, tráva nebo asfalt a beton před poškozením, které by mohl způsobit těžký stroj.

  4. Snížení únavy materiálu: Bez podložek pod patky a roznášecích desek může opakovaná expanze a kontrakce půdy pod vlivem váhy stavebního stroje způsobovat erozi. Roznášecí desky a podložky a mohou tento proces zmírnit. 

  5. Zvýšení výkonu: Díky stabilnějšímu základu může stavební stroj efektivněji přenášet svou sílu a zlepšit svůj výkon, což může vést k rychlejší a efektivnější práci.

  6. Dlouhodobá úspora nákladů: Zvýšená stabilita a ochrana podkladu vedou ke snížení provozních nákladů a nákladů na údržbu stroje a podkladu, což může dlouhodobě snížit náklady spojené se stavbou a provozem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz