DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Vahadla

2 položek celkem
vahadlo 5000 90 original
Na dotaz

Vahadlo 5000 je zařízení určené k zavěšení na hák jeřábu, s nímž bez problémů usadíte 2000 kg těžké sklo pod převisem až 2,8 metrů hlubokým v jakékoliv výšce. Vahadlo lze...

308
KMB vahadlo 1000 produktové foto
Na dotaz

Vahadlo GGA 1000 34/3,0/5,8 mVH-e je určeno ke zvedání a polohování břemen, a to dvěma způsoby: břemeno může být zavěšeno na integrovaném jeřábovém oku vahadla...

528

Vahadla (counterweight balancers) přinášejí několik benefitů:

  1. Bezpečnost a stabilita: Vahadla poskytují vyváženou a stabilní platformu pro instalaci skel nebo jiných těžkých prvků pod převisem nebo v těžko přístupných prostorách, což snižuje riziko pádu nebo úrazu.

  2. Snadná manipulace s těžkými břemeny: Díky vahadlům mohou pracovníci snadno manipulovat s těžkými břemeny, aniž by museli přenášet veškerou váhu ručně, což zvyšuje jejich efektivitu a snižuje riziko zranění způsobených přetížením.

  3. Přesné umístění: Vahadla umožňují přesné umístění materiálu nebo prvků díky možnosti jemného nastavení výšky a polohy, což je zvláště užitečné při práci na místech s omezeným prostorem.

  4. Zvýšená produktivita: Použití vahadel může zvýšit produktivitu práce tím, že umožní rychlejší a pohodlnější manipulaci s materiálem, což v konečném důsledku může snížit dobu potřebnou k dokončení projektu.

  5. Flexibilita a všestrannost: Vahadla jsou navržena tak, aby byla vhodná pro různé typy prací a mohou být použita v široké škále průmyslových a stavebních aplikací, což zvyšuje jejich všestrannost a hodnotu pro uživatele.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz