DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

O nás

Společnost KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o. byla založena v roce 2000 a patří mezi nejvýznamnější firmy zabývající se velkoformátovým zasklíváním ve střední Evropě, s flotilou více než 30 mini jeřábů. Je autorizovaným dealerem japonských minijeřábů UNIC v ČR a zaměřuje se na prodej a pronájem mini jeřábů včetně prodeje a pronájmu vakuové a manipulační techniky jako jsou vakuová zvedací zařízení, vahadla, zasklívací roboti nebo roznášecí plastové desky a podložky pod patky stavebních strojů. Zabývá se rovněž prodejem mobilních mycích boxů a průjezdných myček na kola nákladních vozů.  Poskytuje pravidelný servis a revize jeřábů a zvedacích zařízení včetně školení a poradenství. Společnost má sídlo v Uh. Hradišti a depo ve Všechromech.

FIREMNÍ HODNOTY:

  • RESPEKT K LIDEM A JEJICH PRÁCI
  • POCTIVOST
  • SNAHA O NEJLEPŠÍ VÝKON

 

MISE: Poskytovat kvalitní služby a produkty našim zákazníkům a udržovat nejvyšší úroveň profesionality, poctivosti a kvality. Být jedničkou v technologiích, které používáme a umět se flexibilně přizpůsobovat požadavkům zákazníků a neustále se měnícímu prostředí.

VIZE: Být vyhledávaným dodavatelem pro složité projekty a řešit výzvy způsobem, ve kterých nás jejich realizace, bezpečnost a komunikace odlišuje od konkurence. Být společností, ve které to zaměstnance baví a na kterou jsou hrdí.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení