DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

O nás

Společnost KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o. byla založena v roce 2000 a patří mezi nejvýznamnější firmy zabývající se velkoformátovým zasklíváním ve střední Evropě, s flotilou více než 30 mini jeřábů. Je autorizovaným dealerem japonských minijeřábů UNIC v ČR a zaměřuje se na prodej a pronájem mini jeřábů včetně prodeje a pronájmu vakuové a manipulační techniky jako jsou vakuová zvedací zařízení, vahadla, zasklívací roboti nebo roznášecí plastové desky a podložky pod patky stavebních strojů. Zabývá se rovněž prodejem mobilních mycích boxů a průjezdných myček na kola nákladních vozů.  Poskytuje pravidelný servis a revize jeřábů a zvedacích zařízení včetně školení a poradenství. Společnost má sídlo v Uh. Hradišti a depo ve Všechromech.

FIREMNÍ HODNOTY:

  • RESPEKT K LIDEM A JEJICH PRÁCI
  • POCTIVOST
  • SNAHA O NEJLEPŠÍ VÝKON

 

MISE: Poskytovat kvalitní služby a produkty našim zákazníkům a udržovat nejvyšší úroveň profesionality, poctivosti a kvality. Být jedničkou v technologiích, které používáme a umět se flexibilně přizpůsobovat požadavkům zákazníků a neustále se měnícímu prostředí.

VIZE: Být vyhledávaným dodavatelem pro složité projekty a řešit výzvy způsobem, ve kterých nás jejich realizace, bezpečnost a komunikace odlišuje od konkurence. Být společností, ve které to zaměstnance baví a na kterou jsou hrdí.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz