DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Minijeřáb UNIC-095 při osazování bazénu

Zajímavá a zdařilá manipulace s minijeřábem UNIC-095 proběhla v poslední době při osazování bazénu v zahradě za rodinným domkem, kde nebylo možné dostat žádnou větší techniku. Z tohoto důvodu byl vytipovaný právě minijeřáb UNIC-095, protože byl omezen průjezd nosností stropu nad suterénem v zastřešené části průjezdu.
Při pojezdu po stávajícím trávníku jsme využili plastových roznášecích desek PRD, které perfektně ochránily měkký trávník před poškozením od minijeřábu. Výhoda těchto desek spočívá v tom, že po skončení prací není vůbec poznat, že se po trávníku s dvoutunovým minijeřábem pojíždělo.
Po důkladné přípravě došlo na samotný zdvih bazénu, který musel probíhat s největší opatrností, aby nedošlo k jeho poškození. Samotné osazení na dno stavební jámy proběhlo bez větších problémů. Skvělá koordinace investor – dodavatel – manipulace byla zárukou úspěšného provedení.
Šťastnému investorovi přejeme hodně slunečných dnů…

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení