DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Myčky kol nákladních aut

Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích § 28:
"Při znečištění dálnice, silnice nebo místní komunikace, které způsobí nebo může způsobit závady ve sjízdnosti nebo schůdnosti, musí ten, kdo znečištění způsobil, je bez průtahů odstranit a uvést tuto pozemní komunikaci do původního stavu; nestane-li se tak, je povinen uhradit vlastníkovi této pozemní komunikace náklady spojené s odstraněním znečištění a s uvedením pozemní komunikace do původního stavu. Tím nejsou dotčeny zvláštní předpisy upravující nakládání s nebezpečnými věcmi."

Toť výňatek ze zákona o pozemních komunikacích.

Dokážete si představit, že máte stavbu, ze které každý den vyjíždějí osobní i nákladní automobily znečištěné od bláta a prachu a Vy musíte denně řešit čištění komunikací? My si to radši představovat ani nechceme. Proč si přidávat starosti s čištěním komunikace? Pronájem mycí rampy je elegantním a rozumným řešením, jak tuto situaci vyřešit.

Tyto myčky kol nákladních aut, které nabízíme k pronájmu či prodeji, Vám pomůžou výrazně lépe a levněji udržovat čistotu komunikací na Vašich akcích. Díky těmto myčkám kol likvidujete příčinu znečištění silnic kolem staveb, čímž šetříte peníze a čas na následné čištění silnic. Naše myčky zajišťují, že náklaďáky jsou zbaveny nečistot již před vyjetím na komunikaci a jsou vhodné tam, kde kropící a zametací vozy buď nestíhají, nebo čistí okolní komunikace pouze v intervalech nebo na zavolání a tam, kde by takovýmto čištěním zanášely kanalizaci.

Nezanedbatelným plus je v dnešní době i fakt, že tím v očích veřejnosti zlepšujete dobré jméno Vaší společnosti, nebo jí alespoň nedáváte příčinu ke stížnostem.

Dle typu znečištění pro Vás vyrobíme nebo Vám zapůjčíme:
- myčky dokonalejší válcové (dvou-, tří-, čtyřválcové),
- myčky roštové o různé délce,
- myčky pouze k položení na zem, či
- myčky k zapuštění do země pro dlouhodobější použití na jednom místě.

Většina z nich funguje v plně automatickém režimu s dopouštěním přes plovák. Můžeme pro Vás vyrobit i nestandardní myčku. Všechny mají uzavřený okruh vody, její automatické doplňování a některé i automatické vynášení nečistot ze sedimentační nádrže.

Více detailů k jednotlivým myčkám (stavební příprava, potřebný prostor, přípojky vody, odběr el.energie, denní kapacita umytých aut apod.) Vám upřesníme na základě společného výběru nejvhodnějšího typu myčky pro danou akci a dle termínu využití myčky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení