DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Nové přírustky ve vozovém parku

S rostoucí flotilou našich minijeřábů UNIC, vakuových přísavek na sklo a dalších manipulátorů, jsme museli rozšířit o nové dopravní prostředky i náš vozový park. Reagujeme tím na stále rostoucí požadavky našich zákazníků na pronájem a rychlejší dodávky našich zvedacích zařízení na stavbu.

Nové auta Fiat, nákladní vůz Iveco a přívěsné vozíky Agados a Paragan jsou vám nyní k dispozici v našich depech v Čechách v Praze – Horních Počernicích a na Moravě v Uherském Hradišti.

Na přívěsné dvouosé vozíky s nosností až 2040kg (2500kg celkem), můžete naložit typy minijeřábů UNIC URW-094, URW-095 a URW-295. Přívěsné vozíky jsou vám k dispozici i k pronájmu. Jeřábky na vozík najíždějí po svých pásech pomocí přiložených hliníkových nájezdů.

Nákladní vůz IVECO je vybaven sklopným kontejnerem s nosností 9 tun a velikostí ložné plochy 6m x 2,3m. Výška ložné plochy je 1,4m. Tímto dokážeme operativně dodat na vaši akci i náš největší jeřáb k pronájmu UNIC URW-706 s vlastní váhou 8 tun a nosností 6000kg.

Poslední ze stávající flotily nákladních aut jsou vozy Fiat Ducato, které převezou vakuové přísavky na sklo a minijeřáby až do velikosti URW-295 i uvnitř nákladového prostoru nebo na přívěsném vozíku.

Další menší i velké nákladní vozy připravujeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení