DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

S robotickou hlavou na sklo v OC Chodov

Pár skel bylo nutné vyměnit na fasádě obchodního domu v Praze na Chodově, poté co do nich z venku narazil nějaký rychlý pták s ocelovým zobákem.

Skla jsou ve fasádě osazena zvenčí a jedno z nich i v negativním úhlu (podobně jako skla na věži řízení letového provozu, jaká jsme osazovali na ostravském letišti). Pro demontáž zasklívacích lišt museli ze střechy slanit horolezci, kteří pak asistovali i při protahování skla skrz rám pomocí robotické hlavy UMC 600.

Tuto hlavu je možné nasadit na minijeřáby UNIC počínaje typem UNIC URW-095 až po URW-547. Je řízena rádiovým dálkovým ovládáním a vyžaduje poměrně vysoké nároky na obsluhu, která v jednom okamžiku drží v ruce jak dálkové ovládání hlavy, tak i dálkové ovládání minijeřábu. Robotická hlava sklo natáčí a naklápí ve třech rovinách. Jde o pěknou, zajímavou, ale časově náročnou práci.

V případech, kdy to situace nevyžaduje, je možné protahovat skla skrz rám i pomocí volně visící přísavky na sklo, manipulátoru na sklo Oskar 600, nebo Vahadla 850 pro manipulaci se sklem ve větších výškách.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení