DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Hydraulická ruka Effer 2255

Kód: 570
Na dotaz
1 Kč
Na dotaz

Rezervujte si svoji hydraulickou ruku EFFER 2255

Unikátní stroj v České Republice: hydraulická ruka Effer 2255 na pětinápravovém Volvu

V červnu 2024 máme tu čest představit našim zákazníkům revoluční hydraulickou ruku Effer 2255, která je namontovaná na pětinápravovém nákladním voze Volvo. Tento hydraulický kloubový jeřáb není jen největším svého druhu v České republice, ale společně s nákladním vozem Volvo tvoří jedinečný stroj, dokonale přizpůsobený pro zasklívání. Model Effer 2255 (v plné konfiguraci 8S + JIB L6S HD + IB 3S) uspokojí všechny požadavky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč Effer 2255

Hydraulický jeřáb Effer 2255 je nová vlajková loď společnosti Effer, navržená s cílem poskytnout jedinečný výkon a dostat se tam, kde se ostatní musí zastavit. Technologické řešení KJ umožňuje změnu konfigurace jeřábu, což zajišťuje téměř 35 metrů vertikálního dosahu. V maximální konfiguraci dosahuje jeřáb výšky až 55 metrů, což zajišťuje vynikající výkon. Díky své síle, jednoduchému a flexibilnímu ovládání, maximální bezpečnosti a spolehlivosti vám hydraulická ruka Effer 2225 nabízí výkon, který je nesrovnatelný s jiným jeřábem.

Unikátní přizpůsobení hydraulické ruky Effer 2255 pro zasklívání

Jsme již lídry v oblasti zasklívání s minijeřáby UNIC, a nyní posouváme zasklívání na další úroveň s hydraulickou rukou Effer 2255. Každý detail tohoto stroje byl navržen s ohledem na optimální výkon při zasklívání. Nákladní vůz Volvo s hydraulickou rukou Effer 2255 prošel speciální úpravou v renomované německé společnosti, která ho přetvořila do unikátního zařízení schopného pracovat 360° kolem vozu. Díky pečlivému posílení kostry vozu a důkladnému zohlednění všech našich požadavků se nám podařilo vytvořit dokonalý stroj pro zdvihací práce, který exceluje v preciznosti a výkonu. Spolupráce s německou společností ZINC představuje další krok k inovaci a zajišťuje, že naše hydraulická ruka na pětinápravovém Volvu je plně připravena splnit náročné požadavky naší klientely. Představujeme novou éru efektivních a precizních zdvihacích strojů a prací.

Využití ve všech odvětvích

Hydraulická ruka Effer 2255 není jen o zasklívání. Je vybavena k provádění široké škály zdvihacích prací, ať už jde o pomoc hasičům, lesníkům nebo zemědělcům. Její všestrannost a flexibilita ji činí nepostradatelným partnerem ve vašich každodenních úkolech.

REZERVUJTE SI SVOJI HYDRAULICKOU RUKU - kontaktujte nás

Chceme, abyste sami zažili sílu tohoto stroje. Napište nám a domluvíme se na návštěvě, jakmile stroj dorazí do našeho depa ve Všechromech. V souvisejících souborech objevíte schémata nosností a dosahů, která vám ukážou, jak tento jeřáb dokonale splňuje vaše potřeby.

Pokud máte zájem a chcete se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře - tlačítka "Nezávazně poptat" viz výše. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete.

Zvedněte své projekty na novou úroveň s hydraulickou rukou Effer 2255 na pětinápravovém Volvu – inovací, která mění pravidla ve světě zdvihací techniky.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz