DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Manuální teleskopický zvedák MaTeZ

Kód: 310
Na dotaz
1 Kč
Na dotaz

Ideální pro instalaci skel zimních zahrad, výměnu výloh i v prvních patrech, ke zvedání potrubí pod strop, pro práce v obchodních domech, v kancelářích a ve stísněných prostorách. Matez zabírá velmi malou plochu při přepravě a parkování. Lze jej převézt v dodávce nebo na vozíku za osobním autem. Snadno jej do požadované konfigurace sestaví pouze jedna osoba. K dispozici k pronájmu i ke koupi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dosah až 5,15m, nosnost s dodávanou přísavkou 200 kg, (s jinou přísavkou max. nosnost 360 kg; např. váha přísavky 60 kg, max. váha skla 300 kg)
 
Varianty: s přísavkou, s háčkem, s vidlemi. 
 
Ideální pro instalaci skel zimních zahrad, výměnu výloh i v prvních patrech, ke zvedání potrubí pod strop, pro práce v obchodních domech, v kancelářích a ve stísněných prostorech. Matez zabírá velmi malou plochu při přepravě a parkování. Lze jej převézt v dodávce nebo na vozíku za osobním autem. Snadno jej do požadované konfigurace sestaví pouze jedna osoba. K dispozici k pronájmu i ke koupi. 
 
Skladnost 
Vyznačují se nejmenší plochou pro přepravu a skladování. Všechny komponenty se vejdou na plochu pouze 63 x 50 cm a do pohotovostního stavu je lze uvézt pouze několika pohyby rukou. 
 
Přepravní kola 
Pět kol umístěných vedle sebe slouží ke snadnému přemísťování. S Matezem tak lze bez problémů manipulovat, a to i na měkkém povrchu. 
 
Držáky a rychloupínáky výložníků 
Vše bude držet pěkně pohromadě díky držákům výložníků, které jsou umístěny na základním podvozku. Po nadzvednutí ramen je pak díky rychloupínákům jednoduše zajistíte, aniž byste potřebovali další nářadí. 
 
Montážní vozík 
Matez disponuje montážním vozíkem. Díky němu je montáž výložníků i pro pouhého jednoho člověka hračkou.
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz