DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Pojízdný přísavkový rám miniŠERPA 200

Kód: 394
Na dotaz
1 Kč
Na dotaz

MINIŠERPA 200 je malý, rozebíratelný a lehce skladovatelný vozík, který umožňuje přepravu skleněných tabulí do 80 kg váhy s jednou obsluhou, do 150 kg s dvoučlennou obsluhou a nad 150 kg je nutná přítomnost třetí osoby, přičemž váha skla nesmí překročit 200 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MiniŠERPA 200 je malý, rozebíratelný a lehce skladovatelný vozík, který umožňuje přepravu skleněných tabulí do 80 kg váhy s jednou obsluhou, do 150 kg s dvoučlennou obsluhou a nad 150 kg je nutná přítomnost třetí osoby, přičemž váha skla nesmí překročit 200 kg.

 
Skleněné tabule lze otáčet o 360 ° bez omezení, naklánět 20° vpřed/vzad a zvednout až do výšky více než 3 metry (horní hrana skla).
Se skleněnými tabulemi lze snadno projíždět úzkým otvory o šířce cca 710 mm díky praktické funkci umožňující otočení skla do strany.
 
Dvě robustní přísavky s mechanickou vývěvou zajišťují sklo bezpečně ve své pozici. Přední opěrná/stabilizační kolečka jsou uchycena na pohyblivém rámu, umožňující jim klouzat dopředu a dozadu, tudíž lze odebrat sklo ze stojanu, bezpečně převézt a uložit do pozice, která může být i pod úrovní terénu (například skleněné zábradlí uchycené na terčících).
 
Madlo pro manipulaci s tímto vozíkem na sklo je nastavitelné do několika pozic pro lepší ovládání jakoukoliv obsluhou.
 
Vlastnosti rámu:
• Nosnost: 200 kg
• Maximální rozměr skla pro otočení skla o 90°: 3600 mm (v) x 1500 mm (š)
• Maximální rozměr skla, resp. max. délka úhlopříčky skla pro otáčení skla o 360°: 3700 mm
• Průjezdná šířka: 710 mm
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení