DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Robotická hlava GL-CC600

Kód: 558
Na dotaz
1 Kč
Na dotaz

Vakuové manipulační zařízení GL-CC 600 je určeno k manipulaci s plochými a zakřivenými (konkávní nebo konvexní, poloměr ohybu ≥ 2 m) velkoformátovými skleněnými tabulemi a okenními prvky do maximální hmotnosti 600 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vybaveno dvouokruhovým vakuovým systémem pro použití na stavbách v souladu s normou DIN EN 13155. Elektricky ovládaná vývěva je napájena 24 V DC bateriovým systémem. Rychlovýměnná kazeta umožňuje výměnu baterií během několika sekund.

Vizuální a akustické signalizační zařízení poskytují informace o odchylkách od cílového stavu. I v případě úplného výpadku proudu je podtlak v každém vysavači udržován po dobu nejméně 5 minut. Tím je zajištěno, že břemeno může být vždy bezpečně umístěno. Všechny funkce se ovládají pomocí rádiového dálkového ovládání.

 

Specifické adaptéry umožňují připevnění příruby k výložníku různých modelů minijeřábů a nakládacích jeřábů a umožňují tak zasklívání v obtížně přístupných místech. Sací rám lze hydraulicky otáčet o 120°, elektricky jej lze nekonečně otáčet o 360° a elektricky naklápět o ± 35° doleva nebo doprava.

Speciální adaptér s integrovanými hydraulickými pohony, které jsou nezávislé na typu zvedacího stroje a GL-CC 600  (boční zdvih: ± 100 mm vlevo/vpravo, teleskopický výložník: 300 mm dopředu/dozadu), umožňuje používat GL-CC 600 s teleskopickým vysokozdvižným vozíkem.

Katalogový list s technickými detaily zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz