DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Extrémní zasklívání pod převisem v 45 metrech

Požadavky a nároky našich zákazníků na zasklívání začínají být v některých případech čím dál více složitější a náročnější.

U této manipulace nebyl problém s prostorem, ani váhou, či velikostí skla, ale s extrémní výškou v kombinaci s jednou zásadní překážkou a to byla ocelová lávka těsně nad rámem zasklení, což vylučovalo použití obyčejné přísavky na sklo zavěšené na háku autojeřábu.

Rámy pro zasklení se nacházely v 11. patře výškové budovy ve Zlíně, což je cca 45 m nad okolním terénem.

Pro tuto manipulaci byl použitý dostatečně vysoký autojeřáb, v tomto případě krásný LIEBHERR 1070-4.1 - 70t spolu s naší skvělou novinkou Vahadlo a přísavka WH1000.

Použití Vahadla bylo zásadní, abychom jednoduše, elegantně, ale hlavně bezpečně dostali sklo pod ocelovou lávkou do rámu.

Díky dálkovému ovládání Vahadla jsme velmi jednoduše docílili vertikální polohy skla a i díky tomu byla manipulace jednodušší.

K větší bezpečnosti přispělo též i dálkově řízené odsávání přísavky WH1000.

Aby nedocházelo k samovolnému otáčení skla s Vahadlem a přísavkou na laně autojeřábu, požili jsme 2 ks horolezeckých lan, díky kterým jsme byli schopni sklo stabilizovat při transportu vzhůru.

Lištování skel probíhalo zvenku, takže byli povoláni dva lezci, kteří měli za úkol sklo v rámu zafixovat.

Manipulace s těžkými a nadrozměrnými

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení