DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Kde je přístup velmi omezený a ...

UNIC mini pásové jeřáby se stávají další technickou vymožeností nejen ve stavebním průmyslu. Uplatnění japonských minijeřábů je široké zvláště tam, kde je přístup velmi omezen a pracovní prostor je stísněný.
UNIC je vynikající:

  • při montážích technologických celků,
  • instalacích a údržbách železnic,
  • montážích ocelových konstrukcí,
  • pracích v tunelech,
  • instalacích exponátů na výstavách.

Mini pásové jeřáby jsou vhodné při instalací skleněných ploch společně s vakuovými rámy - z větších modelů naopak mostaři využívají s oblibou, nejen pro manipulaci s bedněním, jeřáby řady URW-506. UNIC je kombinací průkopnické konstrukce, precizního zpracování a pokroku v technologii.

To vše tvoří tyto jeřáby neuvěřitelně kompaktní, ale přesto poskytují stejné schopnosti jako velké stroje. Všechny modely v široké škále jeřábů UNIC jsou šetrné k ekonomickým i ekologickým požadavkům.

URW-094 UNIC je v celé řadě modelů nejmenší. Šířka 595 mm a váha 1000 kg řadí tento jeřáb k nejmenším a nejlehčím na světě. Je ideální pro manévrování v těsných pracovních prostorách. Je schopen zdvihu téměř jedné tuny s 5,49 m dlouhým ramenem ve výšce háku 5,6 m.

URW-095 Při šířce 0,6 m je UNIC 095 určen pro přístup do interiéru. 095 se chlubí bezkonkurenční délkou ramene (8,65m) a vyložením. Kapacita 0,995 t x 3,5 m.

URW-295 UNIC 295 je první mini pásový jeřáb distribuovaný v Evropě, který umožňuje přístup na pracoviště přes standardní domovní dveře a disponuje přitom zdvižným výkonem skoro 3 tuny. Díky řadě vestavěných bezpečnostních prvků, zahrnujících počítačově řízený hlasový varovný systém, je na nejvyšší technické úrovni.

URW-376 UNIC 376 se skládá z šesti dílů hydraulického ramene, což mu umožňuje maximální pracovní dosah 14,45 m. Tento středně kapacitní stroj může být ovládán buď přímo ze sedadla přístroje nebo z povzdálí za použití dálkového ovládání.

URW-506 Schopností zdvihu 3 tun do výšky 3,4 m je UNIC 506 nejvýkonnějším mezi UNIC jeřáby. Tak jako u ostatních modelů obsahujících indikátor bezpečného zatížení, i zde umožňuje obsluze toto zařízení vymezující pracovní prostor, předdefinovat pracovní zónu. Přiblížení se jejím hranicím je ještě před zastavením operace oznámeno zvukovým signálem.

URW-706 UNIC 706 je nejnovější a největší jeřáb v celé řadě. Tento model, představený letos na BAUMĚ, dosahuje nosnosti až 6 t. Délka ramene je rekordních 22,7 m s krakorcem. Stavební a investorské noviny 2007-05

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení