DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Malé, kompaktní a výkonné mini jeřáby UNIC

Neocenitelnými pomocníky lidí pracujících s břemeny v malých a stísněných prostorách nejrůznějších staveb jsou bezesporu pásové mini jeřáby UNI. Jejich doslova „pavoučí“ vzezření poskytuje uživatelům neuvěřitelnou variabilitu při jejich použití všude tam, kde je často obtížná manipulace s břemeny a materiálem.

Možnosti využití mini jeřábů jsou rozličné, hodí se na práci v omezeném stavebním prostoru, montážích technologických celků, instalaci a údržbě železnic či třeba montáži ocelových konstrukci. Jak naši redakci informovali zástupci společnosti KMB, je mini jeřáby možné využít i při instalaci skleněných ploch společně s vakuovými držáky, při nejrůznějších pracích v tunelech, v údržbě vodních toků a řek nebo třeba při instalacích exponátů na nejrůznějších výstavách, včetně stavebních.

K dalším přednostem patří jejich překvapivě vysoká nosnost, kterou lze u některých typů kontrolovat přímo na displeji indikátoru zatížení a tím zabránit případnému přetížení stroje. Obsluha „pavouka“ je přitom také velmi snadná a do standardní výbavy patři i dálkové radiové ovládání. Některé typy mini jeřábu dokážou samy kontrolovat vymezení svého pracovního prostoru, čímž zabraňují možnému poškozeni vybavení budov, v nichž pracují, nebo samotného stroje.

Zákazníci mají možnost výběru ze dvou pohonů, benzinového nebo dieselového, u obou je ale možné nainstalovat i pohon na elektřinu. Také se mohou rozhodnout pro šedou barvu gumových pojízdných pasů (kromě klasické černé), která v interiérech nenechává stopy na podlaze. Velmi skladné rozměry umožňuji zaměstnancům firem pracovat s mini jeřáby i v patrech budov, na střechách a v těžko dostupných prostorách. Osvědčily se rovněž na klasických staveništích při manipulaci s nejrůznějším stavebním materiálem.

Konstrukce 2007-06

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení