DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Minijeřáb a přísavka na sklo na výletě v Kodani (Kobenhavn)_02

Že pojedeme do Dánské Kodaně zasklívat na dvakrát jsme vědeli od začátku a o to byly práce jednodušší.
Při první násvštěvě proběhla vzevrubná obhlídka místa osazení skel, na kterou byl vybrán minijeřáb UNIC-095 s přísavkou MRTA6.

Práce probíhaly stejně jako při první etapě na rušné pěší zóně, proto se muselo začínat v brzkých ranních hodinách, kdy nebyl velký provoz, aby se podařilo připravit stojany se skly na potřebné místa.
Protože byla provedena kvalitní příprava, a technici našeho zákazníka provádí velmi kvalitní práci, proběhly práce v rekordně krátkém čase a bez závažných problémů, takže po 5-ti hodinách prací bylo vše hotovo.
Zasklívací práce se protáhly snad jen tím, že bylo zapotřebí bezpečně protáhnout všechny skla skrz rám dovnitř budovy a osadit a zalištovat je zevnitř.

Malou zajímavostí této druhé etapy prací bylo, že cesta do Kodaně trvala 1,5 dne, práce na zakázce 5 hodin a cesta zpět znovu 1,5 dne. Toto je zdárná ukázka toho, že jsme schopni pro zákazníka udělat takřka nemožné...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení