DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Minijeřáb UNIC-295 při montáži odsávacích jednotek

Kompaktnost a velká variabilita našich minijeřábů byla využita při montáži ocelové konstrukce pro odsávací jednotky nad kalící pecí uvnitř výrobní haly.

Minijeřáb UNIC-295 byl vybrán, protože vjezd do haly byl velmi úzký. Průjezdná šířka obyčejných vstupních dveří čítající 800 mm nebyla pro minijeřáb UNIC-295 žádnou překážkou. Ani průjezd mezi jednotlivými zařízeními nečinil tomuto "drobečkovi" žádné potíže.
Práce na montáži ocelové konstrukce pro odsávací jednotky s minijeřábem UNIC-295 navíc probíhaly za plného provozu, takže bylo zapotřebí zkoordinovat jak práce s minijeřábem na samotné konstrukci, tak i výrobní proces výrobního závodu, aby nedocházelo ke zbytečným průtahům ve výrobě.

Úkolem bylo vyzvednout až 500 kg ocelové konstrukce a odsávací jednotky nad kalící linku a tam je osadit na požadované místo.

Manipulace na této zakázce je ukázkový případ velké variability našich minijeřábů, které je možno nasadit jak ve stísněných prostorech, tak i tam, kde se nedostanou klasické zdvihací zařízení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení