DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Minijeřáby

V KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o. nabízíme širokou škálu unikátních produktů, které Vám usnadní veškeré zdvihací práce. Minijeřáby a zvedací technika jsou naší specializací. Naše kompletní řada minijeřábů umožňuje zákazníkům vybrat si ten nejvhodnější stroj pro jejich zvedací potřeby.  Níže jsme pro Vás vybrali charakteristiku dvou minijeřábů UNIC, z nichž každý je z opačného spektra výrobní řady.

 

MINIJEŘÁB URW UNIC-095

minijerab unic 95

Minijeřábů UNIC 095 máme ve strojovém parku několik, jelikož jsou mezi našimi zákazníky velmi populární. Mohou pracovat v interiérech, na střechách, v úzkých a malých prostorách, jsou jednoduše univerzální díky své malé hmotnosti (od 1850 kg v závislosti na typu pohonu) a rozměrům. Tento mini jeřáb je široký 60 cm, takže bez problémů vjede do interiéru standardními dveřmi, je 137,5 cm vysoký a 269 cm dlouhý. Při své kompaktnosti má bezkonkurenční délku ramene a jeho velkou výhodou je možnost polohování každé patky v jiném úhlu, což oceníme obzvláště při zvedacích pracích v malých prostorách. Nosnost jeřábu činí 0,995 t x 3,5 m. Můžete si minijeřáb pronajmout s obsluhou nebo bez, případně zakoupit a zjistíte, že je sice malý, ale mocný.

 

MINIJEŘÁB URW UNIC-1006

minijerab unic 1006

Minijeřáb UNIC 1006 je nejmohutnější mini jeřáb na světě, s nosností 10,0 t x 3,0 m. Tento mini jeřáb Vám umožní zdvih až do výše téměř 31 metrů a vyložení nákladu až do vzdálenosti 24,3 metrů. I přesto zůstává ve své třídě nepřekonatelným pomocníkem pro práce ve stísněných prostorách, jelikož je široký pouhé 2 metry. Jeřáb je 606 cm dlouhý a 246 cm vysoký. Má výškově i délkově nastavitelné patky a je osazen mnoha bezpečnostními prvky, např. indikátorem bezpečného zatížení, který přes LCD displej dává obsluze zpětnou vazbu ohledně konfigurace stroje. Stejně jako celá výrobní řada minijeřábů UNIC, má i UNIC-1006 dálkové ovládání se zobrazovací jednotkou.

 

Pronájem minijeřábů 

Minijeřáby a další manipulační techniku si můžete pronajmout v sekci pronájmu minijeřábů.

Telefon pronájmu: +420 603 903 888 nebo pište na: dispecink@kmbss.cz

Prodej jeřábů: +420 733 697 705

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení