DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Mytí stavebních strojů a mechanizace

Mycí boxy Wash Rack jsou nezávislé, ekologické, variabilní mycí boxy pro mobilní stavební stroje, zařízení a nářadí a jsou jednoduchým řešením pro jejich čištění. Zabraňují znečištění půdy a silnic blátem, unikajícími kapalinami, vytékajícím olejem, mastnotami, a jinými nečistotami. Voda je recyklována, olej a nečistoty jsou filtrovány, odstraněny a likvidovány v souladu s legislativou. Myčka WASH RACK nabízí čisté a ekologické řešení.
Wash Rack je autonomní ekologický čistící systém s uzavřeným vodním okruhem, vhodný pro stroje, konstrukční zařízení, nářadí, mobilní stavební zařízení a zařízení obecně.

Při čištění strojů v mycím boxu Wash Rack znovu použijete více než 98% vody, která je vyčištěna pomocí filtračního systému oddělujícího vodu od uhlovodíků, mastnoty, olejů a bláta. Po vyjmutí filtrů z mycího rámu je můžete snadno zlikvidovat, aniž byste kontaminovali zeminu. Wash Rack se snadno instaluje a udržuje. Navíc je 100% mobilní. Náš systém nevyžaduje instalační plán, licenci ani certifikaci, stačí jej umístit na rovný povrch.

Systém Wash Rack se skládá z mycího boxu připojeného k filtrační nádrži, za účelem oddělení vody od znečišťujících látek: olejů, mazadel, uhlovodíků, bláta a pevných látek.

Po vyčištění vašeho zařízení vysokotlakou myčkou v mycím boxu se špinavá voda odvádí do postranních nádrží a odsud je automaticky čerpána do filtrační nádrže. Zde voda protéká řadou různých filtrů, které ji čistí. Nakonec je vyčištěná voda znovu přečerpána do vysokotlaké myčky a připravena k opětovnému použití. Je také možné přidat volitelnou nádrž Dekanter, doporučenou pro použití v případě silného znečištění blátem.

Modulární systém našich mycích boxů Wash Rack nám umožňuje vyhovět všem konfiguracím, které zákazník požaduje. Uspořádání plošin a stěn, umístění filtrační nádrže nebo dekanteru, vše lze přizpůsobit potřebám zákazníka.

Mini Wash Rack je nejmenší model řady Wash Rack, ideální pro zákazníky, kteří potřebují vyčistit malé stroje a mají málo místa. Je doplněna mycí plošinou s odnímatelnými rošty, bočními stěnami, rampami a filtrační nádrží o objemu 600 litrů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení