DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Nová prodejní budova jízdenek Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice

Ke konci roku 2014 byla dokončena stavba nové prodejní budovy jízdenek Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice ve Zlíně v rohu parku Komenského na křížení ulic Štefánikova/Školní. Jedná se o novou moderní, prosklenou budovu, která nahradí původní.

Zasklení této budovy tepelně-izolačními čtyřskly proběhlo za přispění našeho minijeřábu UNIC-295 a přísavky na sklo MRTA6. Tato kombinace techniky byla vytipována pro jejich malou hmotnost, která byla vyžadována od správce komunikací a také hlavně skvělou variabilitu, kdy na malém prostoru stavby bylo možné manipulovat s čtyřskly o hmotnosti cca 320 kg.

Pojezd minijeřábu po zrekonstruovaném povrchu pěší zóny ulice Školní nečinil minijeřábu UNIC-295 žádné problémy, ale pro zatáčení muselo být využito našich šikovných Plastových roznášecích desek, díky kterým nedošlo k poškození povrchu, tzn. "vyloupání" kostek. Pod patkami minijeřábů byly použity Plastové podložky pod patky, které zajistili rozložení zatížení od patek.

Ve druhé etapě zasklívání přišly na řadu 2 ks obloukových skel, která jsou osazena po obou stranách 1000 kg vážícího čtyřskla. Na osazení obloukových skel vel. 816 x 3210 mm, váha 160 kg a vnejšího rádiusu 510 mm bylo využito naší přísavky MRTA6 s obloukovými talíři, které jsou určeny právě pro tuto manipulaci.
Na osazení velkoformátového čtyřskla vel. 4370 x 3210 mm a vážícího 1000 kg bylo využito naší nejnovější vakuové, bezkabelové, rádiově řízené přísavky WH1000.

Jsme rádi, že může naše technika přispět k větší spokojenosti cestujících, občanů i návštěvníků Zlína.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení