DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

NOVINKA! MULTILOADER 2,5 ECO

KMB JE JEDINÁ SPOLEČNOST V ČR, KTERÁ VLASTNÍ MULTILOADER 2,5 A TELESKOPICKOU PLOŠINU JIBBY 1250 EVO

MULTILOADER 2,5 představuje novou řadu rádiově ovládaných pásových transportérů s dvouúrovňovým (laterálním a longitudálním) vyrovnáváním. Unikátní a inovativní multi-loading systém spojuje nosnost 2,5 tuny s možností nainstalovat další vybavení a/nebo specifické nástroje pro Vaše vlastní pracovní potřeby.

Pásový pohon a malý tlak na povrch

Unikátní dvouúrovňový vyrovnávací systém s pásovým pohonem umožňuje, aby nosič pracoval na různých typech terénu a zajišťuje maximální manévrovací schopnosti a přesnost i v nejužších prostorách, s minimálním tlakem na povrch.

Dynamické vyrovnávání

Vyrovnávání ložné plochy je zcela automatické, za použití dynamického vyrovnávacího systému při pohybu na svazích a nerovných terénech. Multiloader dokáže překonat současně podélné svahy až do 20 ° (40 %) a boční svahy až do 14 ° (25 %) a vždy zajistí absolutní neporušenost přepravovaného nákladu.

Měnitelná šířka podvozku

Šířka podvozku se může měnit z 1640 na 1460 cm.

Autonomní provoz a přídavný motor

Inovativní gelová sada baterií (48 V-180Ah) umožňuje pracovní provoz po dobu 10 hodin při využití maximální rychlosti 2,2 km/h. Vysokofrekvenční nabíječka baterií nainstalovaná přímo uvnitř hlavního podvozku umožňuje plné nabití Multiloaderu za pouhých 5 hodin, zatímco přídavné elektrické čerpadlo 220V-2,2 kW umožňuje používat nosič i během nabíjení baterie.

Externí a interní využití

Ekologická a tichá nová řada strojů Multi-Loader poskytuje všestranné využití v externích a interních prostředích. Více detailů zde.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz