DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

NOVINKA! MULTILOADER 2,5 ECO

KMB JE JEDINÁ SPOLEČNOST V ČR, KTERÁ VLASTNÍ MULTILOADER 2,5 A TELESKOPICKOU PLOŠINU JIBBY 1250 EVO

MULTILOADER 2,5 představuje novou řadu rádiově ovládaných pásových transportérů s dvouúrovňovým (laterálním a longitudálním) vyrovnáváním. Unikátní a inovativní multi-loading systém spojuje nosnost 2,5 tuny s možností nainstalovat další vybavení a/nebo specifické nástroje pro Vaše vlastní pracovní potřeby.

Pásový pohon a malý tlak na povrch

Unikátní dvouúrovňový vyrovnávací systém s pásovým pohonem umožňuje, aby nosič pracoval na různých typech terénu a zajišťuje maximální manévrovací schopnosti a přesnost i v nejužších prostorách, s minimálním tlakem na povrch.

Dynamické vyrovnávání

Vyrovnávání ložné plochy je zcela automatické, za použití dynamického vyrovnávacího systému při pohybu na svazích a nerovných terénech. Multiloader dokáže překonat současně podélné svahy až do 20 ° (40 %) a boční svahy až do 14 ° (25 %) a vždy zajistí absolutní neporušenost přepravovaného nákladu.

Měnitelná šířka podvozku

Šířka podvozku se může měnit z 1640 na 1460 cm.

Autonomní provoz a přídavný motor

Inovativní gelová sada baterií (48 V-180Ah) umožňuje pracovní provoz po dobu 10 hodin při využití maximální rychlosti 2,2 km/h. Vysokofrekvenční nabíječka baterií nainstalovaná přímo uvnitř hlavního podvozku umožňuje plné nabití Multiloaderu za pouhých 5 hodin, zatímco přídavné elektrické čerpadlo 220V-2,2 kW umožňuje používat nosič i během nabíjení baterie.

Externí a interní využití

Ekologická a tichá nová řada strojů Multi-Loader poskytuje všestranné využití v externích a interních prostředích. Více detailů zde.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení