DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Nový UNIC URW-376 v naší flotile

Začátkem měsíce srpna přibyl do naší flotily téměř 40 jeřábů nový minijeřáb UNIC URW-376. Díky vynikajícímu pracovnímu dosahu, velkorysé výšce zdvihu 14,9 m a rádiovému dálkovému ovládání, vede URW-376 ve třídě mini jeřábů střední kapacity. Šestidílný hydraulický výložník jeřábu UNIC URW-376 poskytuje pracovní rádius až 14,45 m, zatímco 360stupňové plynulé otáčení (ve směru a proti směru hodinových ručiček) poskytuje flexibilitu pro zvedání v obou směrech.
UNIC URW-376 lze ovládat buď z palubního sedadla obsluhy, nebo pomocí rádiového dálkového ovládání, které umožňuje obsluze pracovat v těsné blízkosti nákladu a bezpečně zůstat mimo pracovní poloměr nákladu.
Mini jeřáb UNIC URW-376 je vhodný pro širokou škálu oblastí, od demontáže a údržby strojů, po montáž ocelových konstrukcí, zvedání lodí, velkoformátové zasklívání, rekonstrukce a další.
Stejně jako u všech modelů jeřábů UNIC je i URW-376 připraven pro zkušené operátory. KMB STAVEBNÍ SERVIS pronajímá minijeřáby UNIC s operátorem nebo Vám vyškolí Vašeho vlastního.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení