DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

REVITALIZACE PRAŽSKÝCH NÁPLAVEK

Minijeřáby UNIC jsou specifickou skupinou pásových jeřábů, které ve spojení s vakuovou a manipulační technikou nacházejí široké uplatnění v mnoha oborech. 

Rekonstrukce tzv. kobek na Rašínově nábřeží v Praze je vyvrcholením přes deset let trvajícího projektu programového a architektonického oživení náplavky. Za postupně probíhající revitalizací náplavky Rašínova nábřeží stojí od jejího počátku architekt Petr Janda a jeho ateliér Brainwork, jejichž realizaci projektu Revitalizace pražských náplavek bylo v pátém ročníku České ceny za architekturu uděleno čestné označení Finalista. 

K metamorfóze náplavky Rašínova nábřeží jsme rovněž přispěli svým dílem. Ve spolupráci se společností Sipral jsme do původních oblouků nábřežní zdi instalovali celkem 6 otočných eliptických skleněných oken/dveří, pravděpodobně největších skel tohoto tvaru na světě o průměru 5,4 m a váze až 1,7 t.  Kobky výrazně oživily pražské nábřeží, slouží jako kavárny, galerie, dílny a veřejné toalety.

Video z instalace největšího oválného skla na světě uvidíte na níže uvedených odkazech: 

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/kobky-naplavka-rasinovo-nabrezi-sklenene-cocky-praha.A190802_133144_praha-zpravy_rsr

https://www.sipral.cz/cz/detail/101/osadili-jsme-sest-prosklenych-kobek-na-rasinove-nabrezi

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení