DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Velkoformátové zasklívání s minijeřáby UNIC

Japonské minijeřáby UNIC, rovněž známé jako pavoučí jeřáby, jsou díky jejich výjimečným vlastnostem využívány pro práci ve stísněných prostorách a nerovných terénech v exteriérech a interiérech. 

Tyto kompaktní pásové mini jeřáby jsou extrémně populární v oblasti velkoformátového zasklívání. V naší strojní flotile, čítající mimo jiné několik desítek minijeřábů, jich několik každý den realizuje zakázky spojené s instalací oken, výloh, zakřivených skel, HS portálů nebo se zavěšováním skleněných prvků na fasádách budov v České republice i v zahraničí. Moderní architektura si při úrovni současných stavebně-technických možností může dovolit navrhovat velké prosklené plochy nebo celé skleněné stěny a my jsme schopni díky našemu jedinečnému technologickému vybavení instalovat skla až do váhy 3 500 kg. Máme na našem zasklívacím kontě již několik rekordů. Instalovali jsme v České republice na náplavce Rašínova nábřeží největší sklo na světě a na Náměstí Republiky jsme osazovali fasádu administrativní budovy nejdelšími skly v republice o délce téměř 10 metrů. Naši profesionální jeřábníci s mnoha lety zkušeností jsou opravdoví mistři ve svém oboru a jsou schopni s našimi minijeřáby UNIC dokázat to, co jiní ne. Zavolejte +420 603 903 888 a vyzkoušejte naše služby. Dispečeři Vám vypracují nabídku na míru a jeřábníci Vám splní téměř každé Vaše přání v oblasti naší působnosti. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení