DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

V čem Vám pomohou naše pásové minijeřáby UNIC?

V čem Vám mohou pomoci naše pásové minijeřáby UNIC?

Jsou flexibilní a užitečné při zvedání těžkých břemen v mnoha oblastech, od interních zvedacích prací přes práce na vodě nebo při opravách železničních tratí. Výrobní řada minijeřábů UNIC se stále vyvíjí v souladu s požadavky zákazníků s bezkonkurenční kombinací zvedací síly a nosnosti.

Pásové minijeřáby umožňují takové jeřábnické práce, které v minulosti nebyly možné. Tyto praktické stroje, které stále mnoho lidí nezná, mají široké využití, jako například instalace skel ze střech, instalace uměleckých děl v muzeích, práce pod zemí apod. Hlavní tři výhody minijeřábů jsou následující:

Malé, ale mocné

Pásové minijeřáby mohou pracovat ve stísněných prostorách, kam se ostatní stroje jednoduše nedostanou. Jejich malá „těla“ projedou standardními dveřmi, mohou být dopraveny výtahem pro práci v patře, aniž by poškodily povrch podlahy díky gumovým pásům. Navíc modely s elektrickým motorem nebo bateriovým pohonem neprodukují škodlivé emise a mohou tak bezpečně pracovat i ve velmi citlivých interiérech.

Překonávání nerovného terénu

Pásové minijeřáby mohou pracovat na velmi nerovném a hrubém terénu, kam jiné stroje nemohou vjet. Dokonce v případech, kdy je vjezd na staveniště nerovný, minijeřáby jej bez problémů překonají, a to díky vysoké stabilitě pásového podvozku. I když je prostor pro práci úzký nebo malý, úhly a orientaci patek lze nastavit podle potřeby tak, aby bylo možné provádět jeřábnické operace. Pásové minijeřáby mohou pracovat i na místech s různými překážkami. Mohou například pracovat na střechách budov, které jsou pod lešením, uvnitř divadel, soudních síní, překonávají malé schody, v lese, na vodě, v metru apod.

Snadné ovládání

Pásové minijeřáby jsou stroje, které lze snadno ovládat, jsou bezpečné a uživatelsky přátelské. Jsou připraveny k provozu, jakmile jsou rozloženy všechny 4 patky. Bezpečnostní prvky jako je systém ochrany před převrácením a přetížením umožňují pracovat v klidu a eliminovat komplikované operace během provozu.

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení