DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Instalace velkoformátových skel na Bořislavce minijeřábem UNIC

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka je jedním z korálků na dlouhé šňůře velkých pražských budov, které jsme zasklívali. Při projížďce Prahou máme příjemný pocit z dobře vykonané práce, když doslova na každém rohu narážíme na architektonické skvosty, na nichž jsme pracovali.

Kromě Bořislavky je to například The Flow building na Václavském náměstí, Rustonka v Karlíně, Green Point, Westfield Chodov, dům DRN na Národní třídě, Strakova akademie, Senát ČR, OC Nový Smíchov, Bílá labuť, administrativní centrum Aviatica, Back Stage Hotel u O2 Arény, V Tower a mnoho dalších.

Naší specialitou je velkoformátové zasklívání, tedy instalace velkých skel, oken, HS portálů nebo zavěšování skleněných fasádních prvků. Vlastníme kompletní výrobní řadu japonských minijeřábů UNIC, které disponují nosností od 1 do 10 tun. Jedná se o kompaktní stroje, proto jsou ideální volbou pro práci na staveništích s nedostatkem prostoru a s potřebou zvedacích prací s velkými nosnostmi. Minijeřáby jsou zároveň lehké a mohou tedy pracovat i v patrech nebo na střechách. Nezbytným pomocníkem pro zasklívání jsou vakuová zvedací zařízení s nosností až 3 500 kg a další vakuová a manipulační technika. Neocenitelnou přidanou hodnotou jsou bezesporu naši zkušení jeřábníci, kteří při své každodenní práci ukazují, že dokáží to, co jiní ne. 

Podívejte se na instalaci skel na Bořislavce jedním z našich minijeřábů UNIC. Z fotek je rovněž patrné, proč se těmto strojům říká pavoučí minijeřáby.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení