DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Pavoučí minijeřáb se musel transportovat jeřábem

Japonské pásové pavoučí minijeřáby jsou neobyčejně kompaktní, tedy malé a skladné, a přitom disponují velkou zdvihací silou.

Díky této vlastnosti mohou mini jeřáby pracovat v úzkých, nerovných a těsných prostorách. Ovšem i tak se někdy stává, že na místo výkonu práce se bez pomoci velkého jeřábu náš UNIC nedostane.  Bylo tomu tak i při výměně velkého okna u rodinného domu v Kanicích u Brna. Břeťa Brázdil, náš multifunkční kolega, operátor jeřábu a manažer pro technická řešení v jednom, na domě instaloval ve spolupráci se zaměstnanci společnosti Slavona velké sklo, umožňující výhled na přilehlou terasu. Pro tuto zakázku jsme si vytypovali technické vybavení čítající minijeřáb UNIC-095 a vakuové zvedací zařízení WH800. Minijeřáb UNIC-095 a stojan na sklo byly transportovány k rodinnému domu velkým autojeřábem společnosti Hanyš a poté se přikročilo k vlastnímu velkoformátovému zasklívání. Každá zakázka, na které naše pavoučí jeřáby pracují, je unikátní a kromě znalostí, dovedností a zkušeností jeřábníka je rovněž důležité správně vytypovat stroje a techniku, která se na místě použije. Výjimkou nejsou ani případy, kdy se staveniště významně změní od doby, kdy se provede obhlídka, do doby, než se uskuteční zakázka, bez předchozího upozornění zákazníka. V takovém případě musí jeřábník improvizovat a když to nejde, jsou v pohotovosti ostatní kolegové, kteří na místo zakázky přivezou potřebné technické a manipulační „dovybavení“. Instalace velkého skla v Kanicích bylo ukázkou výborné souhry s firmami, se kterými se dlouhodobě na zakázkách potkáváme. Výsledkem této synergie jsou spokojení zákazníci, což je naším prvořadým cílem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení