DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Představujeme UNIC URW-295-3 – pavoučí jeřáb s variabilními patkami

V tomto týdnu jsme obdrželi očekávanou zásilku od našeho obchodního partnera GGR GROUP: UNIC-095, UNIC-295-3 a UNIC-376. Jsme z nových strojů nadšeni, naši jeřábníci je dobře znají a dokáží s nimi pracovat s milimetrovou přesností. Obzvláště nadšení jsme z modelu UNIC-295-3.

UNIC URW-295-3 si zachovává veškeré výhody standardního modelu UNIC URW-295, ale je doplněn o variabilní, nastavitelné patky, které tomuto pavoučímu minijeřábu umožňují pracovat kolem pevných překážek, na které narazíme na každém staveništi. Fakt, že je minijeřáb osazen variabilními patkami znamená, že může pracovat v prostorách, kde jiné minijeřáby nemohou. Nastavitelné patky redukují pracovní plochu tohoto již tak kompaktního mini stroje, takže je ideální pro práci v extrémně stísněných a malých prostorách. Se šířkou pouhých 0,6 m vjede UNIC URW-295 -3 hladce skrz standardní dveřní rám, a navíc má nosnost 2,9 tuny! Rameno o délce 8,65 m poskytuje maximální výšku zdvihu 8,8 m, zatímco volitelný krakorec umožňuje v případě potřeby dosah o dalších 1 500 mm.

V září očekáváme z GGR dodávku dalšího minijeřábu UNIC-706, který bude již 35. minijeřábem naší flotily. Kromě nových minijeřábů průběžně prodáváme i naše použité jeřáby, jelikož naším cílem je udržovat firemní flotilu minijeřábů co nejnovější a v co nejlepší formě.     

Unikátní minijeřáby UNIC ve spojení s našimi zkušenými jeřábníky učiní spokojeného každého zákazníka!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení