DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Realizace zelené střechy minijeřábem UNIC-1006

Největší z minijeřábů naší flotily, UNIC-1006, se podílel na realizaci zelené střechy rodinného domu v Praze. Jeřábník Martin vjel s „desetnulašestkou“ vstupní branou za plot rodinného domu, kde byl dostatečný prostor k rozpatkování a vyhnul se tak blokování cesty vedoucí před domem. Minijeřáb UNIC-1006 je pouhé 2 metry široký, což mu umožňuje vjezd do standardních vrat a práce ve stísněných prostorách, přičemž disponuje zdvihací silou 10 t x 3 m. Pro Martina byl důležitý dosah ramene minijeřábu, jelikož s ním transportoval zeminu a stromy z nákladního vozu stojícího před domem na střechu domu. UNIC-1006 má dosah téměř 31 metrů, což bylo v tomto případě ideální.

Rádi se podílíme na ekologických projektech a sami vlastníme i ekologické minijeřáby. Zelené střechy zlepšují a zpříjemňují životní prostředí, zachovávají přírodu tam, kde prostor zabraly stavby a pomáhají uchovávat přírodní diverzitu i v městském prostředí. Je škoda, že se u novostaveb v České republice vyskytují vcelku vzácně.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení