DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Uplatnění mini jeřábu UNIC při leteckém dnu Red Bull v Praze

Na leteckém dni Red Bull, pořádaném v Praze v září 2013, pomáhal létajícím odvážlivcům pavoučí mini jeřáb UNIC URW-547. Akce se zúčastnilo 40 týmů, které si vyzkoušely, jaké je létat z mola vysokého 6 metrů za použití podomácku vyrobených strojů poháněných lidskou silou. Jednotlivé návrhy strojů nevážily více než 200 Kg. Událost sledovalo přes 30 000 návštěvníků.

Pronájem minijeřábu s nosností 4 tuny, který vyzdvihával jednotlivé stroje na Dvořákově nábřeží, poskytla firma KMB Stavebni Servis s.r.o., oficiální distributor pro prodej mini jeřábů UNIC v České republice.

Mini jeřáb UNIC URW-547 byl polohován na pontonu na řece Vltavě, odkud bylo zajištěno jeřábování a snadná manipulace se stroji, které sletěly do řeky. Právě kombinace malého rozměru, dlouhého ramene a dobré nosnosti, učinila z mini jeřábu UNIC URW-547 ideálního adepta na provedení zadané práce. Tyto stroje jsou navrženy přesně do malých prostor, jako jsou obchodní centra, interiéry, střechy, břehy vodních toků a celkově kamkoli do míst s omezeným pracovním prostorem. Konstrukce nohou je důmyslně zhotovena tak, že napodobuje pavoučí vzhled. Díky této vlastnosti se mini jeřáb může dostat i do míst, která se nám na první pohled jeví jako nepřístupná.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení