DOKÁŽEME TO, CO JINÍ NE! VOLEJTE 603 903 888

Vahadlo a unikátní vakuové zvedací zařízení ve Špindlerově Mlýně

Náš technik/operátor/jeřábník a mnoho dalších v jednom UNICátním jedinci, tedy náš kolega Tomáš Kučera, se v minulém týdnu vydal z Prahy, potažmo ze Všechrom, do Špindlerova Mlýna. Tentokrát nikoliv na dovolenou, ale za prací. Pracovním partnerem se mu pro tuto zakázku stal kolega z moravského depa, Jirka Hoffmann, který je ve společnosti relativně nový, nicméně je vidět, že mu práce s minijeřáby, vakuovou a jinou manipulační technikou, jde krásně od ruky. Jeden z našich sloganů ve znění Zasklívání od A do Z odkazuje na naši schopnost zajistit vše v jednom; začínáme počáteční obhlídkou předpokládaného místa zakázky/staveniště, které jde ruku v ruce s vytipováním potřebného technického vybavení (minijeřáb, zasklívací robot, vakuové zvedací zařízení, manipulační vozík, elektrický pásový transportér, plošinu atd.), dovoz veškerých strojů a zařízení na místo, realizaci zakázky a odvoz zpět do depa.

K zakázce ve Špindlerově Mlýně bylo vytipováno vahadlo s nosností 5 tun spolu s vakuovým zvedacím zařízením GL-CC3500, s pevným připojením na vahadlo a nosností 3 500 kg. Jedná se o zařízení vyrobené na míru a jediné v České republice. Tato unikátní zařízení jsme si pořídili s cílem vyhovět rostoucím požadavkům našich zákazníků na instalaci stále větších a těžších oken, skleněných tabulí nebo posuvných skleněných dveří/HS portálů. Celý set vahadla s GL-CC3500 byl zavěšen na jeřáb a tímto způsobem byly instalovány skleněné tabule na celém projektu. Jak je vidět z přiložené fotodokumentace, budoucí obyvatelé domu, ve kterém Tomáš s Jirkou skla instalovali, budou mít krásný výhled do krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení